Jak działa podświadomość człowieka?


potęga podświadomości

Gdyby ktoś chciał znaleźć odpowiedź na to pytanie, mógłby udać się do psychologa lub do psychiatry. Całkiem możliwe, że dzięki temu udałoby mu się uzyskać odpowiedź na owo pytanie. Aczkolwiek, nie wszyscy mają czas na to, aby biegać po gabinetach takich specjalistów. Zresztą, dużo osób się tego wstydzi, ponieważ psycholodzy nie zawsze postrzegani są przez pryzmat pozytywnej oceny. Pozostaje więc poszukać odpowiedzi na swoje pytanie w książkach.

Co mówią książki na ten temat?

A w szczególności jedna. Jej tytuł to Potęga podświadomości. Wielu czytelników może być zaskoczonych tym faktem, że książka ta obecna jest na rynku już od dłuższego czasu. Jej autorem jest Joseph Murphy. Człowiek, który był irlandzkim filozofem, pisarzem, autorem poradników i książek motywacyjnych. Był, ponieważ Murphy zmarł w 1981 roku. Skoro on sam nie żyje już ponad 40 lat, to łatwo sobie wyobrazić, ile ta książka ma lat. Ta lektura, która cieszy się ogromną popularnością na całej kuli ziemskiej.

Przewodnik dla każdego

Ponad pół wieku minęło od wydania „Potęgi podświadomości”, a nic nie traci ona na swojej wartości. Kolejne pokolenia przekonują się, że Joseph Murphy miał rację w tym, dążąc do wyjaśnienia, jak tak naprawdę działa podświadomość. Zaletą tej książki jest to, że jest ona napisana przystępnym językiem. Nie trzeba obawiać się tutaj wielkich filozofii, tylko jasno i klarownie wytłumaczonych spraw, jakie są w stanie przemówić do ludzkiego umysłu. Dlatego też tak wiele osób lubi książkę Murphy’ego.