Kim jest Phillip Zimbardo?

Aktualnie coraz więcej osób sięga po czytanie książek. Pamiętajmy o tym, że książki pobudzają wyobraźnię i uczą nowych rzeczy. Na uznanie zasługuje ceniona postać, jaką jest Phillip Zimbardo. Okazuje się, że psycholog stworzył wiele ciekawych propozycji książkowych. Czym cechuje się ten pisarz? Co warto o nim wiedzieć? Gdzie zakupimy jego książki?

Phillip Zimbardo książki

phillip zimbardo książki

Zimbardo to amerykański psycholog, który ma włoskie pochodzenie. Od 1968 roku jest profesorem Uniwersytetu Stanforda. Co ciekawe, psycholog jest znany z przeprowadzenia więziennego eksperymentu. Ponadto, założył Klinikę Nieśmiałości i jest autorem wielu książek. Najbardziej znana powieść autora to „Psychologia i życie”. Działa ona na rzecz popularyzacji psychologii, występując w programach „Discovering Psychology”. Rozległą wiedzą bardzo chętnie dzieli się z innymi. Miłośnicy psychologii z pewnością chętnie sięgają po literaturę Phillipa Zimbardo. Autor tworzy ciekawe treści, które są cenione na rynku czytelniczym.

Gdzie kupimy książki Zimbardo?

Phillip Zimbardo książki to pojęcie, jakie interesuje wiele osób. Okazuje się, że jego książki zakupimy na ksiegarnia.pwn.pl. W tym miejscu każdy odbiorca znajdzie to, czego potrzebuje. Zazwyczaj Zimbardo tworzy książki o psychologii, które są przydatne uczniom, wykładowcom, studentom, profesjonalistom i osobom, które interesują się takimi tematami. Amerykański psycholog zaskakuje rozległą wiedzą z zakresu psychologii. Jego książki szybko rozchodzą się na rynku.