Audiobook dobry na wszystkoKsiążka czytana spokojnym, kojącym lub zawadiackim głosem ulubionego lektora to oczywiście audiobook. Tę formę lubią szczególnie miłośnicy czterech kółek i rodzice. Wszystko prze to, że ktoś dla nich lub za nich czyta książkę.

Swobodne ręce i oczy

Miłośnicy książek potrafią spędzać nad nimi długie godziny. W trakcie czytania książek nie można jednak już zrobić nic innego. Do tego niektórym osobom takie czytanie bardzo męczy wzrok. Audiobook jest w takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem, pozwala zapoznać się z treścią książki przy wykonywaniu innych czynności. Może być kompanem podczas długich podróży samochodem lub uprzyjemnić czas spędzany nad porządkowaniem mieszkania, praniem, prasowaniem czy gotowaniem.

Bajka bez wyrzutów sumienia

Dzieci kochają bajki, te które się im czyta i te które oglądają na telewizorze. Jednak, jak powszechnie wiadomo, dzieci powinny jak najmniej czasu spędzać przed ekranami komputera czy telewizora, a rodzice nie zawsze mają dość czasu, by poczytać im książkę. Na szczęści są audiobooki dla dzieci, które doskonale sprawdzą się w takich sytuacjach. Audiobooki można puścić dziecku, które właśnie leży chore w łóżku, lub gdy ma problemy z zaśnięciem, a rodzice maja akurat inne pilne zajęcia. Więcej można przeczytać na https://www.ibuk.pl/audiobooki.html.